Uczestnicy i harmonogram

małopolskie36
toggle
Grybów
Liceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera w Grybowie
Bochnia
Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni
Jordanów
Zespół szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie
Nowy Sącz
Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu
Głogów Małopolski
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim
Jabłonka
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
Rabka
Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce
Bochnia
Zespół Szkół nr 1 w Bochni
Korścienko nad Dunajcem
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem
Łapanów
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łopanowie
Nowy Sącz
IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe im. Świętej Kingi w Nowym Sączu
Kęty
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach
Krościenko nad Dunajcem
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem
Kraków
XIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krakowie
Kraków
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie
Kraków
Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 im. prof. Odona Bujwida
Sucha Beskidzka
Liceum Ogólnokształcące nr I im. M. Skłodowskiej-Curie
Kraków
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek
Kraków
VIII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego
Sucha Beskidzka
Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
Nowy Sącz
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu im. Gen Józefa Kustronia
Nowy Targ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu
Kraków
XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
Bochnia
Zespół Szkół Nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
12:00 08.04.2022
Gorlice
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
13:00 27.04.2022
08:00 29.04.2022
08:00 12.05.2022
08:00 12.05.2022
15:40 16.05.2022
08:45 24.05.2022
Myślenice
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
15:30 10.03.2022
Kraków
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
14:05 11.02.2022
Gorlice
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera
Limanowa
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II
Wadowice
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
13:20 25.10.2021
07:45 26.10.2021
13:20 27.10.2021
11:30 03.11.2021
16:00 03.11.2021
10:45 09.11.2021
12:20 09.11.2021
Kraków
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. dra Henryka Jordana
Biecz
Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej
Niepołomice
Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
Nowy Sącz
Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
10:30 26.11.2021
Nowy Targ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
11:45 10.06.2021
13:35 10.06.2021
08:15 11.06.2021
08:15 16.06.2021
09:55 16.06.2021
11:45 16.06.2021
10:00 07.01.2022
13:30 07.01.2022
13:30 07.01.2022
11:00 02.02.2022
12:40 02.02.2022
15:15 02.02.2022
Sucha Beskidzka
Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
12:50 12.04.2022
12:50 26.05.2022
podkarpackie12
toggle
Dynów
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
Jedlicze
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu
Jarosław
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
Mielec
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
Krosno
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie
Trzcinica
Zespół Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych im. prof. T. Marchlewskiego w Trzcinicy
Rzeszów
Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
Oleszyce
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach
Nowa Dęba
Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie
Boguchwała
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
12:35 08.02.2022
Kolbuszowa
Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939
Nowa Sarzyna
I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
10:30 20.10.2021
08:00 03.11.2021
12:45 29.11.2021
świętokrzyskie18
toggle
Jędrzejów
Niepubliczna Branżowa Szkoła I stopnia w Jędrzejowie
Jędrzejów
Prywatne Technikum „Awans” w Jędrzejowie
Wodzisław
Zespół Szkół – Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Wodzisławiu
Połaniec
Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK Jędrusie w Połańcu
Sandomierz
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu
Sandomierz
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Z. Strzeleckiego w Sandomierzu
Sandomierz
Zespół Szkół Ekonomicznych im. E. Kwiatkowskiego w Sandomierzu
Sichów Duży
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adolfa Dygasińskiego
Kielce
Zespół Szkół Informatycznych im. Józefa Hauke-Bosaka
Ostrowiec Świętokrzyski
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Władysława Broniewskiego
Suchedniów
Zespół Szkół Korpusu Kadetów w Suchedniowie
Kielce
VI Liceum ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
Nowa Słupia
Zespół Szkół nr 8 w Nowej Słupi
Wodzisław
Liceum Ogólnokształcące w Wodzisławiu
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
09:50 14.02.2022
Cudzynowice
Branżowa Szkoła I Stopnia w Cudzynowicach
Busko-Zdrój
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Busko-Zdrój
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
11:30 13.12.2021
Dynów
Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. S. Wyszyńskiego w Dynowie
Harmonogram
warsztatów
Harmonogram warsztatów
08:50 19.10.2021
11:30 22.10.2021
09:40 27.10.2021

Zgłoszenie szkoły do projektu